Tasarımı Kaydet  Kapat

Yayınevi İşlemleri

Dijitalleşmenin kaçınılmaz olduğu bu dönemde özenle hazırladığınız yaprak test ve denemelerinizi kolay bir şekilde sistemimize yükleyebilirsiniz. Yüklenen her test ve denemeye ait gelişmiş analizleri inceleyebilirsiniz. Takip sistemimiz ile ne kadar geniş kitlelere ulaşabildiğinizi görebilirsiniz.

Testasistan'ı nasıl kullanabilirim?

Minimum maliyet ile maksimum fayda almak ve dijitalleşmeye adapte olmak istiyorsanız Testasistan tam size göre, bu sayede çok daha fazla kitleye ulaşabilecek ve analizleyebileceksiniz.

Sınavlarınızı yükleyin!

Tek tıkla sınavlarınızı yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece seviye ve ders belirlemek gerisini sizin için Testasistan yerine getirecektir.

Pazarlama stratejinizi belirleyin.

Göz alıcı şekilde en önde yer almak için en özel planlamanızı ve fiyatlamanızı belirleyin. Testasistan size bu konuda yardımcı olacaktır.

Kullanım Kılavuzu

Güncel kalın!

Hazırlamış olduğunu test ve denemeleri müfredata uygun ve güncel olmasıı sağlamayı unutmayın böylelikle en çok tercih edilen olacaksınız.

Raporlayın!

Testasistan size en etkileyici pazarlama rapoları sunmaktadır. Test ve denemelerinizin kullanım istatistiklerini izleyebilirsiniz.Ayrıca çok daha detaylı, gelişmiş ve etkileyici analizlere sahip olabilirsiniz..


Yayınevi misiniz?

Testasistan ailesine katılmak ister misiniz?