Tasarımı Kaydet  Kapat

Kurum İşlemleri

Devlet Okulları, Üniversiteler, Özel Okullar, Kolejler, Etüt Merkezleri, Kişisel Gelişim Kursları ve tüm Eğitim kurumları için sistemimizde bulunan kütüphanemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi kendi oluşturduğunuz test ve denemeleride öğrenci ve kullanıcılarınıza online olarak süreli ya da süresiz uygulayabilirsiniz. Sistemimizdeki raporları dilediğiniz zaman çıktı olarak alabilirsiniz.

Öğrenci ve kullanıcılarıma Online test ve denemeleri nasıl uygulayabilirim?

Zaman ve mekan bağımlılığı olmadan öğrenci ve kullanıcılarınıza sistemimizde bulunan ya da size ait test ve denemeleri uygulayabilirsiniz. Her yerden tüm cihazlar ile sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Kurum tanımlama

Bağlantılı olduğunuz birden çok kurumu Testasistan'a tanımlayabilirsiniz. Bu sayede her kurumun öğretmen ve öğrencilerini ayrı ayrı analiz etmek için hazırlığınızı tamamlamış olacaksınız.

Öğretmen ve öğrenci tanımlama

İlişkileri kurulacak öğretmen ve öğrencilerin tanımlamalarını yaparak işlemlerinizi ilerletebilirsiniz. Öğretmen ve öğrencileri tek tek tanımlamak yerine toplu olarak basit bir şekilde sisteme tek tıkla ekleyebilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu

Sınav oluşturma

Dilediğiniz kadar sınav oluşturup tüm kurumlarınıza uygulayın ya da Türkiye geneli denemeler başlatın. İsterseniz Testasistan kütüphanesinde bulunan güncel ve müfredata uygun test ve denemeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca kurumunuz öğretmenleri kendi öğrencilerine test ve deneme uygulayabilir.

Sonuçlar ve Genel Raporlama

Tüm kurum, sınıf ve öğrencilerinizin ülke geneli sıralamaları ve puanlamaları raporlayarak öğrencilerinizin haftalık aylık gelişimlerini branş ve konu bazlı analiz edebilirsiniz. Bağlantılı olduğu kurumlarınızın başarı istatistiklerini görüntüleyerek raporlayabilirsiniz.


Hemen Kullanmak İstiyorum

Hediye kredilerinizi kullanabilir ve soru çözmeye başlayabilirsiniz.