Tasarımı Kaydet  Kapat
Testasistan öğrencilerinize optik sınavlar kodlatarak okutabileceğiniz bir sistemdir.
Her yerden her zaman Testasistan'ı kullanabilirsiniz. Herhangi bir program kurmanız gerekmez. Herhangi bir cihaz gerektirmez. Sadece okulunuzda bulunan çok fonksiyonlu yazıcıları veya akıllı telefonunuzu kullanarak okutma işlemi yapabilirsiniz. Öğrencilerinizinde sisteme girerek sonuçlarını anlık görmelerini sağlayabilirsiniz. Testasistan için ekstra pahalı cihazlar ve yazılımlar gerekmez. Kazanımlar, SMS özelliği, hazır formlar ve daha pek çok gelişmiş özellik Testasistan'da sizleri bekliyor. Üstelik herkese ücretsiz kullanım hakkı veriyoruz. Hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Testasistan bu kadar maliyetsiz özelliklere sahip olarak aynı zamanda sizlere online soru bankası hizmeti de sunmaktadır. Böylelikle sistemde bulunan soru bankası havuzundan dilediğiniz ders ve konuya ait sınavları alabilirsiniz. Sahip olduğunuz sınavları çözebilir ve raporlar sayesinde detaylı gelişim bilgisine sahip olabilirsiniz.
 
*

Öğrenciler için

Testasistan ile online soru ve test çözümü yapabilir ve detaylı sonuç analizlerine sahip olabilirsiniz. Türkiye geneli sıralamanızı öğrenerek hedefinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

*

Eğitim Kurumu ve Öğretmenler için

Testasistan ile portalımızı kullanmakta olan yayınevlerinden satın alabileceğiniz test ve denemeler ile ya da size ait test ve denemeleri öğretci portföyüneze uygulayabilir ve anlık sonuç analizine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kurumunuza ait sınırsız olarak öğretmen ve öğrenci kaydı gerçekleştirebilirsiniz.

*

Yayınevleri için

Testasistan ile sahip olduğunuz deneme ve testlerinizi online ortamda eğitim kurumlarına, öğretmenelere ve öğrencilere sergileyebilir ve çok daha düşük maliyetlerde gelir elde edebilirsiniz. Basit bir şekilde deneme ve test yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Testasistan Öğrenci, Öğretmen ve Eğitim kurumlarına hizmet vermekle beraber yayınevlerine de önem vermektedir. Bu sayede herkesin her yönden gelişimi ve kazanımına imkan oluşturmaktadır.


Amaç olarak en önemli faydamız olduğuna inandığımız özellik düşük maliyetlerde büyük faydalar sağlamaktır.