Tasarımı Kaydet  Kapat

Testasistan herkes için çözüm sunan B2B2C Platformudur.

Testasistan herkes için çözüm sunan B2B2C Platformudur.

Testasistan herkesin faydalanabileceği online bir platform olarak kurulmuştur. Yapımız herkesin kullanımı için kurgulanarak tasarlanmıştır.Böylelikle inandığımız asıl iş sürecimizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

B2B ve B2C yapısı olarak doğrudan kurumsal ve bireysel iş akışımızı sizlere sunuoruz.

Öğrencileri öğretmenler ile ve yine aynı şekilde öğretmenlerin öğrenciler ile daha sistemli takip edilebilir ve raporlanabilir ilerlemelerini sağlıyoruz. Eğitim kurumlarının öğretmenler ile birlikte olması ve daha büyük ve yüklü operasyonlar yapmalarını sağlıyoruz.

Tüm bu akış içerisinde öğrenci ve öğretmenlerin durumları ile gelişim takiplerinin yapılabilmesi öğreticilerin çabası gibi değerlendirme takiplerini velilere sunuyoruz. Amacımız herkesi en memnun edecek şekilde bir arada tutarak herkesin mutlu olmasını sağlamaktır.

Biz bir yazılım firmasıyız ve bir çok sektörde yer alıyoruz. Eğitim kurumu ya da soru havuzu oluşturan işletme değiliz ve kesinlikle bir yayınevi değiliz. Yazılımın en önemli özelliği olan tasarruf, zaman, maliyet gibi kayıpların önüne geçmek ve azaltmak için varız ve bu sebeple üretiyoruz.

Yayınevleri soru bankası ve soru hazırlan herkesin platformumuzda bulunmasını istiyoruz. Emeklerinin karşılığını almaları ile beraber emeklerinden kullanıcılarımızın faydalanması ve bu sayede başarıya ulaşmalarını görmelerini istiyoruz. Her zaman beraber olarak birlikten kuvvetin sürmesini sizlerle beraber arzuluyoruz.