Tasarımı Kaydet  Kapat

Testasistan!!!

Zamanı seviyoruz ve boşa harcanmasını istemiyoruz. Bu sebeple sizlerinde zamanının değerli olduğuna inanıyoruz. Amacımız zamanınızı daha verimli hale getirmek ve kullanmanıza olanak sağlamaktır.

Öğrenci, Öğretmen, Eğitim Kurumu ve Yayınevleri

Herkesin bir arada ve bağlantılı olacak şekilde hazırladığımız portalımızda takip mekanizması sayesinde memnun kullanıcılarımızın oluşmasını ve artmasını sağlamak en büyük önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Öğrenciler!

Portalımızda öğrenciler okul sıralamalarını ve başarı durumlarını takip edebilir. Öğretmenlerinin tanımladığı sınavlara katılabilir ve istenirse soru havuzundan yayınevlerine ait bir çok test ve denemeyi çözmeye başlayabilir. Gelişmiş sonuç analizleri ile Türkiye geneli, İl, Okul ve sınıf sıralama sonuçlarını görebilir.

Hemen Üye Ol

Eğitim Kurumları ve Öğretmenler!

Portalımız ile Eğitim Kurumu ve Öğretmenlerimiz sistemimize tanımlanan test ve denemeleri (sınav) kategorilere ayırarak öğrencilerine sunabilir. İstenirse Türkiyenin en büyük yayınevlerine ait test ve denemeler kullanılarak kurumuna ait öğrencilere kullandırma imkanını tercih edebilir. Bu sayede onlarca detaylı sonuç analizlerimizi kullanarak detaylı raporlamaya sahip olabilirsiniz.

Yayınevi!

Portalımız ile tüm fiziki (kargo/nakliye-matbaa-reklam vb.) maliyetleri ortadan kaldırarak çok daha büyük bir kitleye ulaşma imkanı sunuyoruz. Sistemimiz üzerinden kullanım istatistiklerinizi ve tercih edilen kitapçık ürünlerinizi derin analizlemesini yaparak ürün / hizmet geliştirmesi yapabilirsiniz.