Tasarımı Kaydet  Kapat

Testasistan, Sanalogi İştirakidir.

Sanalogi Bilişim Teknolojileri 1999 tarihinden buyana Bilgi Teknolojilerinde hizmet vermektedir Genel müdürlüğü İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’tadır. Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamız Orta Asya, Avrupa ve Arap Ülkelerinde de faaliyet göstermekte ve özel yazılımlar hazırlamakta ve geliştirmektedir.

Testasistan olarak eğitim sektöründe 2015 yılından itibaren yenilikçi çözümler sunmaktayız. Eğitim sektöründe yer almış çalışanlarımız sayesinde ihtiyaçlarınızın neler olduğunu çok iyi biliyoruz.

 
16000

Öğrenci

Sınav ve test çözümü için yardımcı olduk ve olmaya devam ediyoruz.

2672

Eğitim Kurumu

Özel anket, test ve sınav çözümü yapılarak raporlanmasını sağladık.

908

Öğretmen

Öğrencilerin çalışmaları ve ilerlemeleri ile alakalı kazanımları ortaya çıkardık.


Raporlamlar ve Kazanımların Tespitinde En İyisiyiz.

Biliyoruz herşey inanmakla başlar ve bu inanmanın bir parçası olarak yer almak bizi mutlu ediyor. Bu sebeple sistemimizi kullanan herkesin raporlamalar ile bilgi sahibi olmasına çok önem veriyoruz. Bu raporlamalar belirlenmiş periyotar sonrası ortaya çıkan kazanımlar hakkında durum raporu oluşturuyor.

Sizlere sunmakta olduğumuz bu kazanım sonuçları ile harcanan emek maddi ve manevi maliyetlerin sonuçları en nihayetinde paha biçilemez bir değerdir. Bu nedenle her zaman yeni kalmaya yeni amaya ve sizlerin görüşlerini değerlendirmeye önem veriyoruz. Sizleride aramızda görmek ve mutlu ailemize dahil etmek isteriz.