Tasarımı Kaydet  Kapat

Öğrenci İşlemleri

Sistemimizde bulunan kütüphanemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi ilişkili olduğunuz Kurum ya da Öğretmenlerinizin de sizinle paylaşacağı online test ve denemeleri çözebilirsiniz. Gelişmiş analiz ve raporlar ile Türkiye geneli başta olmak üzere il, okul ve sınıf sıralamanız ile sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Online test ve denemeleri nasıl kullanabilirim?

Zaman ve mekan bağımlılığı olmadan evde, okulda, etüt merkezinde, otobüste, yolculukta dilediğiniz her yerde tüm cihazlar ile online test ve denemeleri çözebilirsiniz.

Test veya Deneme seçimini yap.

İstersen okul ya da öğretmenin tarafından atanmış test ve denemeleri çözebilir hatta Testasistan kütüphanesinde bulunan yüzlerce test ve denemelerden kullanabilirsin.

Sınavı Başlat

Seçimini yaptığın ders ya da konuya göre belirlenmiş tarih, saat aralığında veya dilediğin zaman test ve denemeleri çözmeye başlayabilirsin.


Kullanım Kılavuzu

Soruları çözmeye başla

Belirlediğin ve seçimini yaptığın test ya da denemeleri bilgisayar ya da tüm akıllı cihazlar ile istediğin yerde çözebilirsin. Kitapçık olarak dilediğin sayfadan ve sorudan başlayabileceğini unutma!

Anında sonucunu ve sıralamanı öğren!

Çözümlerini yapmış olduğun tüm test ve denemelerin sonuçlarına çok hızlı bir şekilde ulaşabileceksin, bu sonuçlar sadece sana ait olduğu gibi genel olarakta karşılaştırma yapabileceğin çok özel ve gelişmiş analizlerede sahip olabileceksin.


Hemen Kullanmak İstiyorum

Hediye kredilerinizi kullanabilir ve soru çözmeye başlayabilirsiniz.