Tasarımı Kaydet  Kapat

www.testasistan.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Kampüsü No:1 Kat:2 Ofis No: 16 Başakşehir / İstanbul adresinde mukim Sanalogi Bilişim A.Ş. (Bundan böyle “Testasistan” olarak anılacaktır).www.testasistan.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı ("Üye") olarak anılacaktır.

 

Üye, Testasistan web sitesi ve uygulamasından satın alacağı ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki (E-Posta, Telefon Numarası - Kurum Adı - Kişi Adı) kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Testasistan'a email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. 14. Gün sona ermesi durumunda ücret iadesi yapılamaz.

 

Üye, Testasistan tarafından hediye edilen kredi miktarını kullanmış olması halinde yine de 14 gün içerisinde cayma hakkını kullanmak isterse hediye edilen miktar bedelini ve cayma bedeli olan yıllık bedel üzerinden hesaplarak ödemek zorundadır.

 

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya Üye'ye teslim edilen (kullandırılan) ürünün Testasistan'a gönderildiğine (kullandırıldığına) ilişkin üyelik kayıtları ve kullanım kayıtları sistemde saklanarak ödeme ve üyelik tarihi ile saklanmaktadır. İade yapılması gerekmesi halinde ise fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli Üye'ye iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

 

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün oluşacak kargo ve benzeri masrafları bedeli Üye tarafından karşılanır.

 

Yazılım ürünlerinde Testasistan siparis ödemesi sonrası tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakkı kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra cayma hakkı kullanılamaz).

 

İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakkı Madde 8): Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye aninda teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

 

Testasistan elektronik ortamda müşterilerimize teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün degildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarında yazılımın kopyasını (hikirlerimizi ve özelliklerimizi) bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.

 

Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır Testasistan'u sipariş etmeden önce tüm müşterilerimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek

 

Yazılımlarımızın ücretsiz kullanım demosuna ulaşarak hediye kullanım kredilerimiz ile sistemi tüm özellikleri ile birlikte inceleyebilir ayrıca her türlü özelliğini satın alım öncesi kullanabilir. Her tür soru ve görüş için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.