Tasarımı Kaydet  Kapat

Öğretmen İşlemleri

Sistemimizde bulunan kütüphanemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi kendi oluşturduğunuz test ve denemeleri portföyünüzdeki öğrencilere online olarak süreli ya da süresiz uygulayabilirsiniz. Gelişmiş analiz ve raporlar ile ilişkili öğrencilerinizin Türkiye geneli başta olmak üzere il, okul ve sınıf sıralamaları ile sınav sonuçlarını takip edebilirsiniz. Sistemimizdeki raporları dilediğiniz zaman çıktı olarak alabilirsiniz.

Öğrencilerime Online test ve denemeleri nasıl uygulayabilirim?

Zaman ve mekan bağımlılığı olmadan portföyünüzde bulunan öğrencilere sistemimizdeki ya da size ait test ve denemeleri uygulayabilirsiniz. Her yerden tüm cihazlar ile sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Öğrenci oluşturma

İlişkili olduğunuz öğrencileri kolaylıkla sisteme yükleyebilirsiniz hatta toplu bir şekilde tek tıkla tüm listenizi yükleyerek öğrenci kayıtlarını oluşturabilirsiniz.

Sınav oluşturma

Dilerseniz sahip olduğunuz soruları öğrencileriniz ile sistem üzerinden kullanıma sunabileceğiniz gibi Testasistan kütüphane bölümümüzdende kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bu işlemlerin çok basit olduğunu ve tek tek işlem yapmayacağınızı belirtmek isteriz.

Kullanım Kılavuzu

Sonuçları görme

Oluşturduğunuz ya da Testasistan kütüphanesinden kullanmış olduğunuz test ve deneme sonuçlarına anında ulaşabilirsiniz. Sınava katılan öğrencilerinizin istatistiklerini izleyebilirsiniz.

Genel Raporlama

Sınıf, okul ve ülke geneli sıralama ve puanlamaları her öğrenciniz için raporlayarak öğrencilerinizin haftalık aylık gelişimlerini branş ve konu bazlı analiz edebilirsiniz.


Hemen Kullanmak İstiyorum

Hediye kredilerinizi kullanabilir ve soru çözmeye başlayabilirsiniz.