Tasarımı Kaydet  Kapat
shape shape shape shape

Herkes için çözümler sunuyoruz.

Türkiye'nin en iyi yayın evlerinin hazırladığı tüm branşlardan en güncel ve MEB müfredatına en uygun sorular ile netlerinizi arttırın.

Pandemi döneminde çalışmalarınıza ara vermeyin, Evden tüm platformlar ile (PC, mobil, tablet) sitemize girerek tüm test ve denemelerimizi çözebilir ve çözer çözmez detaylı sonuç analizi ekranı ile sonuçlarınızı ve diğer katılımcı öğrenciler arasındaki sıralamanızı öğrenebilirsiniz.

Bize Yazın
about about about
Icon
780+

Eğitim Kurumu

Icon
20k+

Toplam Öğrenci

Icon
15+

Yayınevi

Icon
1200+

Soru Kitapçığı

Online Rapor

Online Test ve Denemelerimizi Çözün, Sonuçlarını Detaylı Analizi ile Öğrenin,

Detaylı Bilgi
 

Tüm Türkiye

Online Test ve Denemelerimize katılan öğrenciler arasında sıranızı öğrenin.

Detaylı Bilgi
 

Neden Biz?

Türkiye'nin en iyi yayınevlerini ve Müfredata En Uygun Deneme ve Testlerini siz öğrenciler ile buluşturan tek platformdur.

Icon
Öğrenciler

Öğrencilerimiz tüm test ve denemelerimizi çözebilir ve anlık olarak detaylı sonuç analiz ekranı ile netlerini ve Türkiye geneli sıralaması öğrenebilir.

Icon
Etüt Merkezleri ve Öğretmenler

Öğretmenlerimiz , ister kendi hazırladıkları test ve denemeleri isterse sitemizde bulunan yayınevlerinden satın alabilecekleri test ve denemeleri kendi öğrenci portföyüne uygulayabilir ve portfoylerindeki tüm öğrencilerin sonuçlarını detaylı analizlerini ile görebilir.

Icon
Eğitim Kurumları

Kurumlarımız , ister kendi hazırladıkları test ve denemeleri isterse sitemizde bulunan yayınevlerinden satın alabilecekleri test ve denemeleri kendi öğrenci portföyüne uygulayabilir ve portfoylerindeki tüm öğrencilerin sonuçlarını detaylı analizleri ile görebilir.

Icon
Analiz Şirketleri

Kurumlar hazırladıkları anket , mülakat vs tüm aşamalarını sistemimiz üzerinden portfoylerine online uygulayabilir ve sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

7/24 Online Destek Hizmeti

Uzman Eğitim ve Bilişim Kadrosu ile Sizlere 7/24 Ücretsiz Online Destek Hizmeti Sağlayacaktır.

left
team

İlköğretim Müfredat Testleri

Tüm MEB Müfredat Konularından Oluşan Online Testlerimizi Çözebilir, Detaylı Sonuç Analizleri ile Okulda Başarıyı Yakalayabilirsin
left
team

Ortaöğretim Müfredat Testleri

Tüm MEB Müfredat Konularından Oluşan Online Testlerimizi ve Denemelerimizi Çözebilir, Detaylı Sonuç Analizleri ile Okulda Başarıyı Yakalayabilirsin
left
team

Detaylı Sonuç Analizi

Online Sistemimizden Çözeceğiniz Deneme ve Testlerin Sonuçlarını Detaylı Analizi Sizlere Sunuyoruz. Tüm Türkiye'deki Sıralamanı ve Yüzdelik Dilimini Öğreneceksin
left
team

Denemelerdeki Net ve Puanlarını Öğrenmek İster misin?

Online Sistemimizden Çözeceğiniz Deneme ve Testlerin Sonuçlarını Detaylı Analizleri ile Sizlere Sunuyoruz, Türkiye Geneli Yapılan Denemelerdeki Net ve Puanlarınızı Öğreneceksiniz.