Tasarımı Kaydet  Kapat
Üyeliğimiz ücretsizdir isteyen herkes portalımıza üye olabilir. Üstelik ilk üyeliklerde 50 kredi hesabınıza ücretsiz olarak tanımlıyoruz. Bu krediyi istediğiniz soru için kullanabilirsiniz. Portal içerisinden yayınevlerine ait soru ve kitapçıkları ücretli olarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda okulunuz ya da özel öğretmenin sizlere tanımladığı ücretli ya da ücretsiz sınavlara katılabilirsiniz.
Belirtmeliyiz ki Portalımız kredi bakiye sistemi üzerine çalışmaktadır. 1 Kredi 1 Kuruş olarak hesaplanmaktadır. Örneğin; ₺10 olarak bir yükleme gerçekleştirdiğinizi varsayacak olursak asıl miktar 1000 Kuruş olacağı için sisteme 1000 Kredi olarak bakiye yüklenmiş olacaktır. Hesaplama: ₺1 = 100kr = 100 Kredi | 1 Kredi = 1 kr
Girilen sınavların sonuçları anlık olarak Türkiye geneli başta olmak üzere İL, Okul ve sınıf sıralaması, puanlama yapılarak değerlendirilir ve sonucu gösterilir. Tüm bu hesaplamalar Testasistan tarafından otomatik olarak yapılır ve rapor alınabilir şekilde sunulur.
Katılmış olunan sınav için farklı sonuç gösterimleri sunmaktayız. Giriş yapılan sınav için özel bir tarih aralığı belirlenmiş ise sınav bitiş tarihi itibariyle sonucunu görüntüleyebilirsiniz. Özel bir tarih aralığı belirlenmemiş tüm sınavlar, sınavı bitirdiğiniz an itibariyle görüntülenecektir.
Alınan tüm sınavlar Portal içerisinde "Sınavlar" sayfasında görüntülenecektir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın!
Maalesef böyle bir şeye izin vermemekteyiz. Eser ve Telif korumasına özen gösteriyoruz. Sınavlarımız sadece online olarak Testasistan sistemi ile kullanılabilir. Testasistan'ın sağladığı en büyük avantaj sizlerin kazanımlarını ve başarısını sistem üzerinden takip etmenizi sağlamaktır.
Evet değiştirebilirsiniz. Bunun için "Hesabım" -> "Bilgilerim" bölümünüze girerek değişikliği sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayın!
Elbette, tüm sorularımız seçkin yayınevleri tarafından profesyonel ekiplerce sürekli yenilenerek müfredata uygun olarak hazırlanmaktadır.
Evet, bu konuda çok özel ve en detaylı raporlama sunmaktayız. Bu raporları çıktı olarak ücretsiz biçimde alabilirsiniz.
Bunun için özel bir işlem gerekmemektedir. Hesap bilgilerinizi güncelleme yaparak devir yapacak kişi bilgileri ile giriş yapmaya devam edebilir.
Hafta içi hergün 09:00 ile 18:00 saatleri arasında uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca E-Posta adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kullanıcı Kılavuzu sayfamızdan ve diğer sosyal medya ve Youtube kanallarımızdan her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.
Portal giriş sayfamızda bulunan "Şifremi Unuttum" linkine tıklandığında açılan ekrana sistemde kullandığınız E-Posta adresinizi girerek yeni şifrenizi mailinize gönderiyoruz. Eğer tarafınıza mail ulaşmadığını düşünüyorsanız SPAM klasörünüzü kontrol edebilirsiniz.
Testasistan tüm mobil uygulamalarda kullanılacak şekilde dizayn edilmiştir. Böylelikle her zaman ve her yerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Sınavlar sayfasında, sınav sonuç listelerini ve sınav karnesini görebilirsiniz. Çok daha fazla bilgi için Kullanıcı Kılavuzu sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Testasistan sistemine kayıt olarak Kurum/Öğretmen -lerinizin tanımladığı Online test ve denemelere "Sınavlar" bölümünden katılabilirsiniz. Ayrıca kütüphanemizdeki yüzlerce Online test ve denemelerden faydalanabilirsiniz.
Evet bireysel olarak üye olarak her hangi bir Kurum/Okul bağlantısı olmadan Türkiye geneli Online test ve denemelerden faydalanabilirsiniz.
Sınava başladığınız an itibariyle süreniz başlamaktadır. Eğer süreli bir sınava katılmışsanız, sınavı bitirmeden ayrılsanız bile süre işlemeye devam edecektir ve süreniz bitene kadar tekrar giriş yapabilirsiniz. Eğer süreli olmayan bir sınav ise sınavınıza istediğiniz zaman tekrar devam edebilirsiniz.
Zaman ve mekan bağımlılığı olmadan Testasistan ile öğrenci ya da kendi portföyünüze Online test ve deneme uygulayabilirsiniz. Bu sayede öğrenci ve portföyünüz ile ilgili gelişmiş raporlara ve analizlere sahip olabilir, tüm gelişim ve kazanımları izleyebilirsiniz. Öğrencilerinizin günlük gelişimleride dahil bir çok istatistik ve rapor bilgisine sahip olabilirsiniz.
Elbette, kendi sınavlarınızı uygulayabilirsiniz. Dilerseniz kütüphanemizi kullanarak yüzlerce yayınevine ait test ve denemeleri öğrencileriniz için de uygulayabilirsiniz.
Kurumlarda bünyesinde ki öğretmen ve öğrencileri tanımlayabilirsiniz. Böylelikle tüm öğretmen ve öğrencileriniz kurumunuz ile Testasistan sistemi üzerinden ilişkilendirilmiş olacak ve sisteme giriş yapabilecektir.
Bu konuda çok iddialıyız. Türkiye!nin en gelişmiş rapor ve analizlerini sizlere sunuyoruz. Görsel ve animasyonlu raporlar başta olmak üzere sürekli ve güncel raporlar üretmeye devam edeceğiz.